Test wyświetleń

niedziela, 4 maja 2014

NOP

Syneloi otrzymał zaproszenie na spotkanie patriotów, które odbyło się pierwszego maja 2014 roku na Placu na Rozdrożu w Warszawie.Spóźnił się na nie a ono w między czasie zamieniło się w marsz niepokoju. Dotarł do niego około godziny 15`30 gdy przemieszczał się w kierunku Placu Trzech Krzyży. Informowany na bieżąco przez osobę, która go zaprosiła podążał na przeciw maszerującym. Gdy ich dostrzegł, przystanął i wyjął smartfon przygotowując się do wykonania zdjęć, które zamieścił w opublikowanym tu albumie.

Na jakie spotkanie został zaproszony dowiedział się z napisu na transparencie, który otwierał pochód. Do pochodu dołączył zaproszony przez Darka, przyjaciela osoby, która zaprosiła go na to spotkanie-marsz. Marsz zakończył się pod Kolumną Zygmunta.
Osobą, która zaprosiła Syneloi na spotkanie był jego wieloletni znajomy Marcin, który wyjąśnił jemu, że należy do NOP. Gdy Syneloi porosił go o wyjaśnienie skrótu stwierdził, że oznacza on Normalni Obywatele Polski a osobom, które w to nie wierzą a więc i Syneloi radził zajrzeć na stronę  http://www.nop.org.pl/.
 *** ***

Brak komentarzy: