Test wyświetleń

środa, 17 października 2012

Z konferencji prasowej Rozbudowa i modernizacja BGWM


Zaproszony  na konferencję przybył kilkanaście minut przed jej rozpoczęciem; poszedł do szatni i skorzystał z toalety, Toalety to miejsca, od których warto rozpocząć każde zajęcie: można tam zwilżyć usta, pozbyć się tego co w wnętrzu przeszkadza, poprawić wygląd i najważniejsze przyjrzeć się sobie ponieważ są to miejsca, w których najłatwiej znaleźć lusterko. Zwierciadełka mają to do siebie, że można w nich ujrzeć siebie z zewnątrz choć są i takie, które pozwalają obejrzeć swe wnętrze.

Jeśli chcesz obejrzeć swoje wnętrze, poznać swój charakter i obejrzeć swoje marzenia to możesz to uczynić właśnie w bibliotekach; w nich znajdziesz opisane w Wiedzoterapii lustra. Lustra te to Akty Prawne, które są częścią Pism Świętych każdego narodu. Jeśli zapragniesz przejrzeć się w takim lusterku pierwszy raz to przed wizytą w bibliotece najlepiej skorzystaj z Wiedzoterapii ponieważ publiczne czytanie przepisów prawnych może być dla ciebie trudnym zadaniem. Dlaczego? Odpowiedzią na to pytanie jest doświadczenie, które możesz zdobyć jedynie praktykując Wiedzoterapię.

Przed tą konferencją jak i po niej autor tego tekstu stwierdził, że Biblioteki są miejscami dokarmiania umysłu a więc będą potrzebne każdej chwili osobą pragnącym żyć szczęśliwie i dłużej niż to się śniło mędrcom w każdej epoce.
Biblioteka  Główna Województwa Mazowieckiego jest przykładem, że można i trzeba rozwijać to co jest potrzebne kosmitą do rozwoju ich cywilizacji; to przykład że zła koniunktura spotyka jedynie osoby, które zaspały..

***
***

Brak komentarzy: